Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Enter the terms you wish to search for.
cy: Rhowch y termau yr ydych eisiau chwilio amdano i mewn.
