Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: Debugging
ro: Depanare
