Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Custom
ru: Собственная

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Profile Name
ru: Название профиля

en: Debugging
ru: Отладка

en: Autocomplete settings
ru: Настройки автодополнения
