Funnelback Search Integration (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Custom
fi: Oma

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Profile Name
fi: Profiilin nimi

en: Debugging
fi: Debuggaus
