Funnelback Search Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Search
fr: Rechercher

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Enter the terms you wish to search for.
fr: Saisir les termes à rechercher.

en: Profile Name
fr: Nom du profil

en: Debugging
fr: Débogage

en: Autocomplete settings
fr: Paramètres d'autocomplétion
