Funnelback Search Integration (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.
