Funnelback Search Integration (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។
