Funnelback Search Integration (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Custom
pl: Własne

en: Page size
pl: Rozmiar strony

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Profile Name
pl: Nazwa Profilu

en: Debugging
pl: Debugowanie
