Futurama (3.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: Processing
de: Verarbeitung läuft …

en: How many nodes would you like to generate?
de: Wie viele Beiträge sollen generiert werden?

en: Generate
de: Generieren

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet
