Futurama (3.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: How many nodes would you like to generate?
fr: Combien de nœuds voulez-vous générer ?

en: Generate
fr: Générer

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
