Futurama (3.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: How many nodes would you like to generate?
sk: Koľko uzlov chcete vytvoriť?

en: Generate
sk: Generovať

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
