Futurama (3.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Generate
sv: Generera

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
