Futurama (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Processing
da: Behandler

en: How many nodes would you like to generate?
da: Hvor mange indholdselementer ønsker du at oprette?

en: Generate
da: Opret

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.
