Futurama (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Processing
nl: Verwerken

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Generate
nl: Genereer

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.
