Futurama (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Processing
ja: 処理中

en: How many nodes would you like to generate?
ja: ノードをいくつ生成しますか？

en: Generate
ja: 生成する

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
