Futurama (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: How many nodes would you like to generate?
pl: Ile stron z zawartością wygenerować?

en: Generate
pl: Generuj

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.
