Futurama (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Loading...
pt: Carregando...

en: Processing
pt: Processando

en: How many nodes would you like to generate?
pt: Quantos nodes você gostaria de gerar?

en: Generate
pt: Gerar

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
