Futurama (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Processing
tr: İşliyor

en: How many nodes would you like to generate?
tr: Kaç düğüm oluşturmak itiyorsunuz?

en: Generate
tr: Oluştur

en: When you see the robot, drink!
tr: Robotu gördüğünüzde için!

en: Soon to be a major religion
tr: Büyük bir din olmak üzere

en: Or is it?
tr: Yoksa öyle mi?

en: Controlling you through a chip in your butt since 1999
tr: 1999'dan beri sizi poponuzda bir çiple kontrol ediyoruz

en: Not affilliated with Futurama Brass Knuckle Co.
tr: Futurama Brass Knuckle Co. ile ilgisi yoktur

en: Known to cause insanity in laboratory mice
tr: Deney farelerinde deliliğe yol açtığı biliniyor

en: Now interactive! Joystick controls Fry's left ear
tr: Şimdi interaktif! Eğlence çubuğu Fry'ın sol kulağını kontrol ediyor

en: Dancing space potatoes?<br />You bet!
tr: Danseden uzay patatesleri mi? <br />Evet öyle!

en: Where no fan has gone before
tr: Hiçbir hayranın daha önce gitmediği yer

en: Too hot for radio
tr: Radyo için çok seksi

en: You can't prove it won't happen
tr: Olmayacağını kanıtlayamazsınız

en: See you on some other channel
tr: Başka bir kanalda görüşmek üzere

en: Watch, Rinse, Repeat
tr: Yıkayın, Durulayın, Tekrarlayın

en: Last known transmission of the Hubble Telescope
tr: Hubble teleskobunun bilinen son gönderimi

en: The Robots are Coming! The Robots are Coming!
tr: Robotlar Geliyor! Robotlar Geliyor!

en: The flames in your TV are not part of the show
tr: Televizyonunuzdaki alevler dizinin parçası değildir

en: Current eBay bid: $8.51
tr: Şu andaki eBay teklifi: $8.51

en: If you can read this, thank us!
tr: Eğer bunu okuyabiliyorsanız, bize teşekkür edin!

en: Rebirth
tr: Yeniden doğuş

en: Apply directly to the eyes
tr: Direk olarak gözlere uygulayın

en: Made you look!
tr: Baktırdım!

en: If you don't watch it, someone else will
tr: İzlemezseniz, başka birisi izler
