Futurama (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Processing
uk: Обробка

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Generate
uk: Згенерувати

en: An error occurred while processing
uk: При обробці відбулася помилка

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.
