Forex Journal (2.2.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Currency
fa: واحد پول

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Event
fa: رویداد

en: Company
fa: شرکت

en: Events
fa: رویدادها

en: here
fa: اینجا

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Ticket
fa: تیکت
