Forex Journal (2.2.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Currency
hr: Valuta

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Event
hr: Događanje

en: here
hr: ovdje

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Ticket
hr: Karta

en: Commission
hr: Provizija
