Forex Journal (2.2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Currency
lt: Valiuta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Event
lt: Įvykis

en: Company
lt: Įmonė

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista
