Forex Journal (2.2.0) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Currency
sv: Valuta

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Event
sv: Händelse

en: Volume
sv: Volym

en: Company
sv: Företag

en: Events
sv: Aktiviteter

en: here
sv: här

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Ticket
sv: Ärende

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.
