Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Company
he: חברה

en: Events
he: אירועים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו
