Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Users
ast: Usuarios
