Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Roles
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Index
az: İndeks
