Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Plugins
el: Πρόσθετα

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: Anonymize IP
el: Ανωνυμία των IP
