Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Roles
et: Rollid

en: Users
et: Kasutajad

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Plugins
et: Pluginad

en: Index
et: Indeks

en: Domains
et: Domeenid

en: Metric
et: Meetermõõdustik
