Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: Index
my: အညွှန်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
