Googalytics - Google Analytics (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
