Googalytics - Google Analytics (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Value
es: Valor

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Users
es: Usuarios

en: Dimension
es: Dimensión

en: Basics
es: Básicas

en: Privacy
es: Privacidad

en: Plugins
es: Extensiones

en: Index
es: Índice

en: Domains
es: Dominios

en: Metric
es: Métrico

en: Anonymize IP
es: Anonimizar IP

en: Track User ID
es: Rastrear ID de usuario
