Googalytics - Google Analytics (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
