Googalytics - Google Analytics (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Virði

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Settings
is: Setingar

en: Roles
is: Leiklutir

en: Users
is: Brúkarar
