Googalytics - Google Analytics (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Value
si: අගය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Index
si: පටුන
