Googalytics - Google Analytics (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Value
it: Valore

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Roles
it: Ruoli

en: Users
it: Utenti

en: Metrics
it: Numeri

en: Plugins
it: Plugin

en: Index
it: Indice

en: Domains
it: Domini

en: Metric
it: Metrico
