Googalytics - Google Analytics (8.x-1.8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues
