Googalytics - Google Analytics (8.x-1.9) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Roles
eo: Roloj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Index
eo: Indekso

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
