Google Analytics GA4 (1.1.11) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Roles
az: Rollar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: About
az: Haqqında

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
az: Heç bir rol seçməsəniz, şərt bütün istifadəçilər üçün TRUE olaraq qiymətləndiriləcək.
