Google Analytics GA4 (1.1.11) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Roles
cs: Role

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: About
cs: Popis
