Google Analytics GA4 (1.1.11) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Roles
hr: Uloge

en: Configuration
hr: Postavke

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: About
hr: Opis
