Google Analytics GA4 (1.1.11) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Roles
ja: 役割

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: About
ja: アバウト

en: Tracking scope
ja: トラッキングスコープ

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
ja: 役割を何も選択しない場合は、すべてのユーザーでTRUEと判断されます。
