Google Analytics GA4 (1.1.11) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Roles
ms: Peranan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Save Changes
ms: Simpan perubahan

en: About
ms: Perihal
