Google Analytics GA4 (1.1.11) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Roles
sv: Roller

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: About
sv: Om
