Google Analytics GA4 (1.1.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: About
km: អំពី
