Google Analytics GA4 (1.1.14) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Configuration
ar: الضبط

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: About
ar: حول
