Google Analytics GA4 (1.1.14) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: About
el: Περί

en: Tracking scope
el: Εμβέλεια παρακολούθησης

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
el: Εάν δεν επιλέξετε ρόλους, η συνθήκη θα αξιολογείται ως TRUE για όλους τους χρήστες.
