Google Analytics GA4 (1.1.14) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Roles
lt: Rolės

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
lt: Jei nepasirinksite jokių rolių, sąlyga bus įvertinta kaip TEISINGA visiems nariams.
