Google Analytics GA4 (1.1.14) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Roles
lv: Lomas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: About
lv: Par
