Google Analytics GA4 (1.1.14) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Roles
pt: Papéis

en: Configuration
pt: Configurações

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: About
pt: Sobre

en: Tracking scope
pt: Escopo de tracking

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
pt: Se nenhum papel for selecionado, a condição será avaliada para TRUE para todos os usuários.
