Google Analytics GA4 (1.1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: About
ta: பற்றி
